پرسکاری فلز

پرسکاری فلزات

گروه صنعتی پویش پاسارگاد در اواسط دهه 1370 به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعتی روز کشور در زمینه پرسکاری فطعات فلزی از قبیل بدنه خودرو ، خانگی ، کشاورزی و پزشکی تاسیس گردید .

امکانات گروه صنعتی پویش پاسارگاد

دستگاه برش تا ضخامت 4 میلی متر

پرس های هیدرولیک جهت کشش و فرم قطعات

پرس های ضربه ای C فرم و دروازه ای جهت برش قطعات

رنگ جدید استاتیک با امکانات شتشو ، فسفات ، روبات پاشش رنگ

درز جوش ، نقطه جوش در ظرفیت های مختلف

دستگاه پرس ضربه ای دستگاهی است که می‌تواند به شکل خاص به فلزات فرم دهد و یا آن‌ها را برش و سوراخ نماید. پرس ضربه‌ای دارای مراحل کاری مانند شکل‌دهی ، تراشکاری با سوراخ کردن فلز به‌وسیله یک مته (die) است. این نوع پرس از معمولی‌ترین پرس‌ها است که در برشکاری , سوراخ‌کاری و فرم کاری‌های کم‌عمق بکار می‌رود. به پرس ضربه‌ای پرس لنگی نیز گفته می‌شود. قبول انواع پرسکاری فلزات

خدمات پرسکاری پویش پاسارگاد

راه اندازی بخش پرسکاری برای انواع قطعات فلزی از قبیل بدنه خودرو، کشاورزی ، پزشکی و خانگی.
پرسکاری پویش پاسارگاد جهت رفاه حال مشتریان با گرد آوردن جمعی از مهندسین نخبه کشور .خدمات پرسکاری فلز با  دارا بودن دستگاه های پرس هیدرولیک جهت کشش و فرم قطعات و پرس های ضربه ای و دروازه ای با تناژهای مختلف . جهت برش و آرایش قطعات در واحد پرسکاری خود قرار داده تا امکان قرار دادن قطعات مختلف جهت پرسکاری را مهیا سازد.

یکی از اهمیت بخش پرسکاری دارا بودن دستگاه های پرس و امکانات تخصصی می باشد، کارشناسان ما تسلط لازم جهت کار کردن با دستگاه های پرس را دارند و همین مهم باعث می گردد تا سرعت عمل و کیفیت کار بالا باشد.

پرسکاری پویش پاسارگاد مدعی می باشد که در کم ترین زمان ممکن وبهترین کیفیت در خصوص پرس کاری انواع لوازم و قطعات پاسخگوی مشتریان می باشد. دارا بودن درز جوش، پرس جوش ونقطه جوش با ظرفیت های مختلف این امکان را فراهم نموده که مشتریان با سپردن هرگونه پرس کاری در اسرع وقت قطعات خود را تحویل بگیرند.

با توجه به اینکه اکثر واحد های تولیدی که نیاز دارن قطعات را پرس کاری کنند و در مرحله اول قصد خرید دستگاه پرس ضربه ای و یا پرس هیدرولیک را ندارند می توانند کارهای خود را به ما بسپارند. در برخی از اصناف دیده شده است که جهت بالا بودن هزینه نیروی انسانی و هزینه استهلاک و نگهداری دستگاه پرس تمایل به خرید ندارند و جویای مرکزی هستند که انواع قطعات را پرس کاری کنند نگران نباشید پرس کاری پوبش پاسارگاد با تجربه سی ساله خود و مجهز بودن به ماشین آلات مدرن و همچنین دارا بودن خط رنگ استاتیک با امکانات شستشو وفسفاته و ربات پاشش و تیمی کارآمد
این موانع را برطرف نموده است.

وجود قالب سازان حرفه ای در کنار کارشناسان ما باعث شده تا اکثر قطعات را جهت پرسکاری پذیرا باشیم